Pro pracoviště Praha 8 - Libeň přijmeme pracovníka na plný pracovní úvazek s možným nástupem ihned.

Náplň práce:

  • analýza a modelování provozu tepelných sítí (SZTE),
  • získávání a zpracování provozních dat zákazníků (provozovatelů teplárenských sítí),
  • učení neuronových modelů spotřeby tepla, verifikace a předzpracování dat,
  • podílení se na vývoji a nasazování softwarových produktů MOP a DYMOS

Kvalifikační předpoklady:

  • ideálně VŠ vzdělání technického směru,
  • vhodné i pro čerstvé absolventy nebo studenty posledních ročníků bez předchozích praktických zkušeností
  • Může být výhodou:

    • zkušenosti s vývojem software (programování, databáze, správa verzí v git),
    • orientace v oblasti výroby a distribuce tepla a s tím spojených technologií,
    • angličtina alespoň na úrovni B2
    • Nabízíme:

      • účast na projektech pro řadu významných energetických společností,
      • flexibilní pracovní doba,
      • 5 týdnů dovolené,
      • bonusy na základě hospodářských výsledků společnosti,
      • profesní vzdělávání v oblasti činnosti společnosti,
      • příspěvek na stravování

      Vaše CV prosím zasílejte na email ortep@ortep.cz, do předmětu zprávy uveďte „Výběrové řízení“.